ART / Lithographs / Litograph in colors 13152068
nr 1315 2068
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Elis Ryberg (1919-1985), Sweden. "Utsikt från Slottsbacken". Signed, numbered 191/360. Subject: 52, 5x62, 5 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Utsikt från Slottsbacken". Signerad, numrerad 191/360. Motivet: 52,5x62,5 cm
1500
SEK 1300
Monday Mars 23 2020
at 19:31:57
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Elis Ryberg
Read more about Elis Ryberg